Hakkımızda

http://elsaroma.it/purchase-arimidex-canada/

term paper writers

T

ÜRKAY HAN yapı yılların deneyimi ile oluşturduğumuz toplam kalite anlayışını inşaat sektörüne aktaran öncü firmalardan biridir. Trabzon’da gerçekleştirdiğimiz projelerle kente yakışacak mimari estetiği, 4.000 yıllık tarihi geçmişi olan bu şehrin yeni ve kalıcı eserlerini oluşturma bilinci ile sağlamlığı; pek çok medeniyete yaşam vermiş Trabzon’da yeni yaşamları şekillendirmek ilkesi ile detaycılığı hiç elden bırakmadan yeni projelere hayat vermektedir.

G

rup üyelerinden Türkay Yap, Handar Çelik ve Turksel İnşaat bir araya gelerek büyük ölçekli konut projeleri alanındaki çalışmalarını TÜRKAY HAN Yapı adı altında sürdürmeye başlamıştır. TÜRKAY HAN yapı amaç olarak, nitelikli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır.

i

nşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak vizyonu ile TÜRKAY HAN Yapı, premiumparktrabzon etap 1,etap 2 ve etap 3 projelerine imza atmıştır.
Profesyonel bir idari yapı, yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeme ilkesi ile kurulan ve kısa zamanda pek çok başarılı projeye hayat veren TÜRKAY HAN Yapı, önümüzdeki dönemde de büyük ölçekli projelerle yine inşaat sektörüne yön vererek imza atmaya hazırlanmaktadır.

T

ÜRKAY HAN Yapı olarak, işimiz insanların mutluğuna odaklanmak ve bu mutluluğu gelecek nesillere aktarabilmektir